Naučíte se: 

  • zásady efektivní komunikace
  • uzavírat dohody
  • řešit sourozenecké spory

S DĚTMI
V POHODĚ

65stránkový e-book, kde se dozvíte:

  • jak vybudovat nebo znovu získat důvěru dětí
  • jak reagovat na silné dětské emoce
  • jak projevovat respekt a zájem
  • jak si nastavit hranice

Proč e-book ode mě? 

Mám více než 25 let zkušeností s prací
s dětmi.

Zažila jsem traumatické dětství a přesně vím, jaký vliv má atmosféra v rodině a chování
k dítěti vliv na jeho budoucí život - na jeho spokojenost, sebevědomí, sebedůvěru, na partnerské vztahy...

Navíc jsem  obohacená o zkušenost se svými dvěma dnes už dospělými dětmi.

Dokážu vidět situace jak očima dítěte, tak očima rodičů.

Zároveň mám za sebou celoživotní sebevzdělávání v této oblasti. 

Absolvovala jsem koučovací výcviky a školu mediace (mediace je způsob řešení sporů, který vede k oboutranně uspokojivé dohodě). Poskytuju párové i rodinné konzultace.

CENA 140 Kč

Jak moje práce pomáhá ostatním? 

Doporučuji e-book s DĚTMI V POHODĚ. Velmi mě zaujal oddíl o řešení sourozeneckých sporů. Jen málokdy se setkávám s tím, že by rodič nezačal na děti řvát, ale snažil se vše vyřešit v klidu. Přitom dle „návodu“ je řešení tak jednoduché. Dále mě také velmi zaujal komunikační rituál – jak často se nám s partnerem stává, že se nepochopíme a pak se jeden na druhého zlobíme. Asi jej začnu praktikovat i s dětmi.
Kateřina Mikulášková
Dodnes si vzpomínám, jak jsem byla po narození dcery zaskočená rozdílem reality od představ, které jsem o rodičovství měla. Škoda, že jsem tehdy neměla tyto informace. Jsou zde přesně popsány krizové situace, které každý rodič s dětmi zažívá. Své praktické tipy a návody předává Lucie upřímně a s laskavým tónem. A nikdy není pozdě svůj přístup změnit! Doporučuju všem rodičům, kteří si chtějí užívat rodičovství v pohodě a dát svým dětem nejlepší základ do spokojeného života.
Lucie Szakál
Dobrý den, Lucie. Chtěla bych vám poděkovat za rodinnou terapii. Byla to moje první zkušenost tohohle typu a samotnou mě překvapilo, jak jsem se dokázala bavit s člověkem, kterého jsem viděla poprvé v životě. Připadalo mi to, jako když si povídám s kamarádkou. Děti mluvily úplně otevřeně a myslím, že jsme si vzájemně spoustu věcí uvědomili. Od té doby jsem vůbec nezvýšila hlas a s dětmi se domluvíme bez problémů. Byla jsem z vás nadšená a vřele všem doporučuji vaši terapii.
Lenka Hrušková
Myšlenky zde uvedené mi pomohly vrátit se k tomu důležitému, ke kořenům komunikace a vztahu s dcerou, na které jsem během posledních 3 letech pozapomněla. Děkuji.
Tereza Michlová
Jsou zde velmi konstruktivní návrhy na řešení každodenních situací s malými i většími dětmi. Ze srdce doporučuji všem rodičům, budoucím rodičům i prarodičům a všem, kdo pracujete nebo žijete s dětmi.
Kateřina Spacek Wellendorf