Reference

Kdyby někdo potřeboval skvělou koučku, nebo skvělou koučku a zároveň kraniosakrální terapeutku, doporučuju Lucii. Kdykoliv poprosím Lucii o ošetření nebo o konzultaci, vždycky mě provede k řešení, k velkým AHA uvědoměním, vrátí na cestu k rovnováze 🙏 Je velmi empatická, jemná, umí naslouchat, ale "nemaže mi med kolem pusy". Přesně cílenými otázkami či poznámkami se dokáže dostat k jádru věci. Přitom se u ní cítím stále v bezpečí. Má hluboké znalosti různých metod a umí sáhnout přesně pro tu, která vám padne a pomůže. Lucie nemá vše jen načtené, má spoustu zkušeností a hlavně to žije. Její životní moudrost mě inspiruje. Vidí potenciál každého člověka a podpoří jej ve vás. Několikrát pomohla mně i dcerce a za to jsem jí neskonale vděčná.
Mgr. Lucie NavrátilováKraniosakrální terapeutka, masérka, lektorka Školy pánevního dna, metody 3x3
Sezení mi doslova „sedla“, stejně jako koučka Lucie, která je skvělá, empatická, pozitivní a inspirativní osobnost. Děkuji Lucii za její čas a energii, nebylo to se mnou vždycky jednoduché, ale provedla mě spoustou technik, umožnila mi nahlédnout na mnohé věci jinak a posunout se v osobním růstu. Pravidelně mi také shrnovala setkání a výstupy, získané tak můžu dále aplikovat každý den. Viděl jsem znatelný posun mezi prvním a posledním sezením, z koučování můžu čerpat a čerpám dále. Ještě jednou DĚKUJI.
Ing. Pavel MelichárekŘeditel DEBRA ČR
Lucie je proste úžasná. Díky jejímu vedení sa mi akoby otvorily oči. Ujasnila som si, kde je to dôležité, s čím pracovať a celým procesom ma Lucie nádherne previedla. Čerpám z tejto konzultácie doteraz. Som z našej spolupráce jednoducho nadšená a jednoznačne odporúčam každému, kto sa chce vo svojom probléme posunúť, obrátiť sa na Luciu. Mne osobne neuveriteľne pomohla a dodala obrovskú dôveru a vnútorný pokoj. Lucie, zo srdca ďakujem!
Zuzana LiškováAutorka projektu Samej Sebe
Ráda bych Lucii velice poděkovala za úžasné kraniosakrální ošetření, které mi nesmírně pomohlo. Lucie dokáže vytvořit velice bezpečné a příjemné prostředí, je vysoce profesionální a člověk se u ní cítí uvolněně a opečovaně. Kraniosakrální ošetření od Lucie mi pomohlo se vrátit zpátky do pocitu větší vyrovnanosti, pohody a vitality. Lucii jako terapeutku vřele doporučuji, bude vám u ní dobře; ví, co dělá a dělá to skvěle. Já osobně se k ní pravidelně vracím, kdykoliv potřebuji.
Tanya St-LawsonKoučka, mentorka a instruktorka bojových umění
Dobrý den, Lucie. Chtěla bych vám poděkovat za rodinnou terapii. Byla to moje první zkušenost tohohle typu a samotnou mě překvapilo, jak jsem se dokázala bavit s člověkem, kterého jsem viděla poprvé v životě. Připadalo mi to, jako když si povídám s kamarádkou. Děti mluvily úplně otevřeně a myslím, že jsme si vzájemně spoustu věcí uvědomili. Od té doby jsem vůbec nezvýšila hlas a s dětmi se domluvíme bez problémů. Byla jsem z vás nadšená a vřele všem doporučuji vaši terapii.
Lenka Hrušková
Mám už toho v osobním rozvoji dost za sebou, přesto jsem si na koučinku uvědomila nové příčiny a souvislosti situací, které se mi v životě dějí. Cítila jsem oporu a pochopení a měla jsem díky tomu pocit naprosté důvěry. Ulevilo se mi a vím, že mohu spoustu věcí změnit. Koučink předčil má očekávání, děkuji za vše.
Ing. Aneta UhrováZakladatelka Životní křižovatky a projektu Jsem magnetická
Vylila jsem na Lucii svůj kyblíček stížností, pochybností a nespokojeností. Lucie mi pomohla si to roztřídit a podívat se, co se s čím dá udělat. Bylo zajímavé pozorovat, jak se s něčím tak nehmatatelným, jako jsou pocity, dá pracovat konstruktivně, dokonce jsme můj pocit vizualizovaly a já s ním mohla mluvit. Jsem moc zvědavá, co se mnou naše setkání udělá. Mám teď seznam tipů a úkolů, co chci udělat. Je moc příjemné mít plán na něco, v čem jsem se cítila zacyklená.
Tereza JechováPodnikatelka
Online konzultaci s Lucií můžu jen doporučit. Cítila jsem se s ní důvěrně a uvolněně, pomohla mi najít slepé místo, udržet nadhled a správně se mě ptala. Vypíchla podstatné. Současně mi pomohla se nezahltit, a dát mému tématu fajn rámec. Díky ♥️
Květa KolouchováTerapeutka, vydavatelka, umělkyně
Hned na začátku jsem k Lucii cítila absolutní důvěru a v dalších sezeních se jen potvrdilo, že s ní mohu probrat opravdu vše - i velice intimní věci. Lucie má velký cit na to zachytit ten správný moment a rozkrýt spojitosti nebo mi pomoci si zvědomit, když si protiřečím. Umí vycítit, kdy je pro mě ta či ona událost velice silná a na tom dále staví. Děkuji za čas, který s Lucií mohu na koučinku strávit a děkuji, že mi pomáhá v životě najít nový směr.
J. P. Klientka si nepřála zveřejnit fotografii a celé jméno.
Moc děkuji za sezení. Potřebovala jsem si ujasnit, jestli cesta, která se mi otevírá přede mnou, je ta správná. Jestli se po ní vůbec mám vydat. A nejlepší při sezení bylo použití imaginace. Utřídila jsem si myšlenky a teď už vím, že půjdu cestou, která se přede mnou otevírá. Moc děkuji za tvoje služby.
Jana ČančarováLektorka kurzu malování mandal, mentorka, kvantové čištění
Doporučuji e-book s DĚTMI V POHODĚ. Velmi mě zaujal oddíl o řešení sourozeneckých sporů. Jen málokdy se setkávám s tím, že by rodič nezačal na děti řvát, ale snažil se vše vyřešit v klidu. Přitom dle „návodu“ je řešení tak jednoduché. Dále mě také velmi zaujal komunikační rituál – jak často se nám s partnerem stává, že se nepochopíme a pak se jeden na druhého zlobíme. Asi jej začnu praktikovat i s dětmi.
Kateřina Mikulášková