Reference

Lucie je proste úžasná. Dala mi toľko užitočných vhľadov a otvorila mi tak razantne oči. Poukázala na to, kde je to dôležité, s čím pracovať a celým procesom ma nádherne previedla. Čerpám z tejto konzultácie doteraz. Som z našej spolupráce jednoducho nadšená a jednoznačne odporúčam každému, kto sa chce vo svojom probléme posunúť, obrátiť sa na Luciu. Mne osobne neuveriteľne pomohla a dodala obrovskú dôveru a vnútorný pokoj. Lucie, zo srdca ďakujem!
Zuzana LiškováAutorka projektu Samej Sebe
Sezení mi doslova „sedla“, stejně jako koučka Lucie, která je skvělá, empatická, pozitivní a inspirativní osobnost. Děkuji Lucii za její čas a energii, nebylo to se mnou vždycky jednoduché, ale provedla mě spoustou technik, umožnila mi nahlédnout na mnohé věci jinak a posunout se v osobním růstu. Pravidelně mi také shrnovala setkání a výstupy, získané tak můžu dále aplikovat každý den. Viděl jsem znatelný posun mezi prvním a posledním sezením, z koučování můžu čerpat a čerpám dále. Ještě jednou DĚKUJI.
Ing. Pavel MelichárekŘeditel DEBRA ČR
Dobrý den, Lucie. Chtěla bych vám poděkovat za rodinnou terapii. Byla to moje první zkušenost tohohle typu a samotnou mě překvapilo, jak jsem se dokázala bavit s člověkem, kterého jsem viděla poprvé v životě. Připadalo mi to, jako když si povídám s kamarádkou. Děti mluvily úplně otevřeně a myslím, že jsme si vzájemně spoustu věcí uvědomili. Od té doby jsem vůbec nezvýšila hlas a s dětmi se domluvíme bez problémů. Byla jsem z vás nadšená a vřele všem doporučuji vaši terapii.
Lenka Hrušková
Mám už toho v osobním rozvoji dost za sebou, přesto jsem si na koučinku uvědomila nové příčiny a souvislosti situací, které se mi v životě dějí. Cítila jsem oporu a pochopení a měla jsem díky tomu pocit naprosté důvěry. Ulevilo se mi a vím, že mohu spoustu věcí změnit. Koučink předčil má očekávání, děkuji za vše.
Aneta UhrováZakladatelka Životní křižovatky a projektu Jsem magnetická
Vylila jsem na Lucii svůj kyblíček stížností, pochybností a nespokojeností. Lucie mi pomohla si to roztřídit a podívat se, co se s čím dá udělat. Bylo zajímavé pozorovat, jak se s něčím tak nehmatatelným, jako jsou pocity, dá pracovat konstruktivně, dokonce jsme můj pocit vizualizovaly a já s ním mohla mluvit. Jsem moc zvědavá, co se mnou naše setkání udělá. Mám teď seznam tipů a úkolů, co chci udělat. Je moc příjemné mít plán na něco, v čem jsem se cítila zacyklená.
Tereza JechováPodnikatelka
Online konzultaci s Lucií můžu jen doporučit. Cítila jsem se s ní důvěrně a uvolněně, pomohla mi najít slepé místo, udržet nadhled a správně se mě ptala. Vypíchla podstatné. Současně mi pomohla se nezahltit, a dát mému tématu fajn rámec. Díky ♥️
Květa KolouchováTerapeutka, vydavatelka, umělkyně
Hned na začátku jsem k Lucii cítila absolutní důvěru a v dalších sezeních se jen potvrdilo, že s ní mohu probrat opravdu vše - i velice intimní věci. Lucie má velký cit na to zachytit ten správný moment a rozkrýt spojitosti nebo mi pomoci si zvědomit, když si protiřečím. Umí vycítit, kdy je pro mě ta či ona událost velice silná a na tom dále staví. Děkuji za čas, který s Lucií mohu na koučinku strávit a děkuji, že mi pomáhá v životě najít nový směr.
J. P.
Moc děkuji za sezení. Potřebovala jsem si ujasnit, jestli cesta, která se mi otevírá přede mnou, je ta správná. Jestli se po ní vůbec mám vydat. A nejlepší při sezení bylo použití imaginace. Utřídila jsem si myšlenky a teď už vím, že půjdu cestou, která se přede mnou otevírá. Moc děkuji za tvoje služby.
Jana ČančarováLektorka kurzu malování mandal, mentorka, kvantové čištění
Doporučuji e-book s DĚTMI V POHODĚ. Velmi mě zaujal oddíl o řešení sourozeneckých sporů. Jen málokdy se setkávám s tím, že by rodič nezačal na děti řvát, ale snažil se vše vyřešit v klidu. Přitom dle „návodu“ je řešení tak jednoduché. Dále mě také velmi zaujal komunikační rituál – jak často se nám s partnerem stává, že se nepochopíme a pak se jeden na druhého zlobíme. Asi jej začnu praktikovat i s dětmi.
Kateřina Mikulášková