NABÍDKA SLUŽEB A CENY

Na prvním místě se zde obracím na rodiče dospívajících s psychickými problémy, protože počet dětí a dospívajících s depresemi a úzkostmi se v poslední době zvyšuje. 
Stejnou podporu ale nabízím i dospělým, kteří se potýkají s depresí a podobnými potížemi, a také jejich blízkým. 

Jste rodiče dospívajících s psychickými potížemi?  

Když se vám zdá (nebo se už potvrdilo), že váš syn nebo vaše dcera trpí depresí nebo jinými psychickými problémy, pravděpodobně je to pro vás šok. 

 • Možná prožíváte bezmoc, protože byste rádi svému dítěti pomohli, ale nevíte jak. 
 • Můžete cítit i výčitky, že jste něco udělali špatně, a to vede k nepříjemným pocitům i u vás samotných. (Hned na tomhle místě vám chci říct: Buďte k sobě laskaví, neobviňujte se. Minulost se stejně nezmění a důležité je, co děláte teď.)
 • Cítíte obavy o zdraví a blaho dítěte.
 • Péče o dítě s psychickými problémy ovlivní většinou celou rodinu. Pravděpodobně dochází ke změnám v rodinných zvyklostech. To všechno je velmi náročné a vede k tomu, že i vy jako rodiče se potýkáte s nejistotouztrátou radosti.

 

Je pochopitelné, že potřebujete podporu. 

CO ODE MĚ MŮŽETE ČEKAT? 

Díky své vlastní zkušenosti s těžkou depresí vám dám náhled na to, jak se možná vaše dítě cítí. To vám umožní mu lépe porozumět. 

Bez obav a v bezpečném prostředí se mnou můžete sdílet svoje pocity, starosti a strachy. Už tím se vám může alespoň trochu ulevit.

Naučím vás postupy pro zvládání stresu. Je velmi žádoucí, abyste pečovali sami o sebe a o svoji psychickou pohodu. Společně přijdeme na to, co pro vás v životě může být zdrojem síly a klidu. Díky tomu budete pro svoje dítě oporou

Podpora ve výchově: možná uvítáte pomoc a poradenství ohledně vztahu s vaším dítětem. Mám praxi jako rodinná poradkyně; znalosti z výcviků, které jsem absolvovala, využívám i při práci s páry a rodinami. Nabídnu vám efektivní komunikační metody, můžeme se zabývat tématy jako je oboustranný respektnastavení hranic. Doporučím vám postupy, které způsobí posílení nebo obnovení důvěry a celkové zlepšení vztahu s vaším synem nebo s vaší dcerou.

Můžeme se podívat i na vaše případné bloky a bolesti a zjistíme, jak by šly zmírnit nebo úplně odstranit. To povede k tomu, že budete co nejlepším vzorem pro vaše dítě. 

Ukážu vám, co ne/říkat a ne/dělat, když se pokoušíte své dítě povzbudit. Někdy se vám může zdát, že vaše snaha syna nebo dceru utěšit je kontraproduktivní; to pro vás je pravděpodobně velmi frustrující.  Zjistíte, co a jak dělat, aby u vás dítě cítilo podporu, přijetí a pochopení. 

V neposlední řadě ráda podpořím i vaše dítě. Třeba nemá možnost popovídat si s někým, kdo opravdu chápe, co prožívá. Zvažte možnost dopřát mu rozhovor s tím, kdo má podobnou zkušenost, kdo ho s empatií a pochopením vyslechne. Samozřejmě nejen to - podíváme se na jeho situaci, budeme hledat možné příčiny a hlavně postupně nacházet řešení, která povedou k úlevě od jeho trápení. Mám celoživotní zkušenosti s prací s dětmi a dospívajícími a dokážu se vžít do jejich vnímání světa. Umím navodit uvolněnou, přátelskou atmosféru; díky tomu se mladí klienti cítí bezpečně a můžou volně komunikovat. Takové rozhovory můžou být velmi vhodným doplňkem i k psychiatrické péči. 

Podpořím vás i vaše dítě

Nabízím svoje služby všem, kteří cítí, že je potřebují. Pracuju s dospělými, s dospívajícími i s dětmi; s páry i rodinami. Neobávejte se na mě obrátit i s problémem, který vám připadá malý. Všechno, co vás trápí, si zaslouží pozornost. 

V každé situaci a v každém věku můžete věci zlepšit; nikdy není pozdě. 

ŽÁDNÝ PROBLÉM NENÍ TAK VELKÝ, ABY SE NEDAL ŘEŠIT,
A ŽÁDNÝ NENÍ TAK MALÝ, ABY SI NEZASLOUŽIL ŘEŠENÍ. 

Základem mé práce jsou koučovací dovednosti, které využívám při všech metodách. Koučink podle zásad ICF (mezinárodní federace) je velmi respektující a bezpečná metoda. 

Moje práce je většinou kombinací několika metod podle potřeb a preferencí klientů.

Možné je také setkání v přírodě, více ZDE.

Nabízím i kraniosakrální terapii, více o této metodě ZDE.

CENY

 • 1 200 Kč/1 500 Kč  (60 minut)
  online/offline
 • 1 800 Kč/2 000 Kč (90 minut )
  online/offline
 • Balíček 5x 60 minut ONLINE: 5 500 Kč
 • Balíček 5x 90 minut ONLINE: 8 200 Kč
 • Balíček 10x 60 minut ONLINE: 10 000 Kč
 • Balíček 10x 90 minut ONLINE: 15 000 Kč

Balíčky může využít celá rodina (například některé konzultace jsou s rodiči, některé s dítětem, někdy se můžete účastnit společně... jak vy a situace vyžadujete.)

V případě sociální potřeby se na ceně můžeme individuálně dohodnout. 

Pokud se v rámci balíčku dohodneme na offline setkání, cena se navýší o pronájem. 

Offline setkání probíhají v Praze 4, Branická 107. Lze také domluvit setkání v pražském Kunratickém lese - více info ZDE.

Moje služby nenahrazují odbornou lékařskou péči.